piątek, 10 lipca 2015

Projekt Warheim - Drużyna straceńców

Miałem już w życiu nie tykać figurek w skali 28mm. Sądzę, że moje skromne umiejętności malarskie nie wystarczają do porządnego pomalowania ich nawet na tabletop, więc nawet nie chciałem próbować. Ale kiedy pojawiła się propozycja pogrania w Warheim, stwierdziłem że może odkurzę moje stare krasnoludy. Zwłaszcza ze Warheim umożliwia zagranie drużyną krasnoludzkich zabójców trolli/gigantów/smoków etc.

Tak aktualnie przedstawia się mój skład. Trzech starych slayerów od Gorących Warg (1 pomalowany przez Borsuuka z czasów kiedy pykaliśmy w Mordheim), 1 berserker od Mantica, inżynier od GW, co będzie robił za Kowala Run, brzuchaty slayer od Ścibora i dwóch berserkerów od Avatars of War.

Jeśli coś się z tego rozwinie to może skombinuję pudełko berserkerów z AoW i może parę bitsów z pistoletami aby zrobić kaprów. Pytanie, czy coś w tym kierunku w ogóle zrobię :).

4 komentarze:

  1. "Pytanie, czy coś w tym kierunku w ogóle zrobię :)" Mam odpowiedzieć optymistycznie, czy realistycznie?:P Mam nadzieję, że tak, i że nie będzie jak z Impetusem, Epiciem, CWC/MS... ;)
    A berserkerzy od AoW są super, jak z resztą generalna większość ich produktów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zostaw warheima i zajmij się Epiciem :P

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...